Ekolojik Kreşte serüven başladı

Ekolojik Kreşte serüven başladı

 

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’in vizyon projeleri arasında yer alan Ekolojik Kreş’te 2022-2023 Eğitim öğretim sezonu, “Ekolojik Kreşte Serüven Başlıyor” parolasıyla açıldı. Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç her sene olduğu gibi geleneği bozmayarak yeni eğitim öğretim yılının ilk gününde Ekolojik Kreş öğrenci ve öğretmenlerini yalnız bırakmadı.

YEŞİL BAYRAK ÖDÜLLÜ

Türkiye’de örnek Antalya’da ilk olma özelliğini taşıyan Yeşil bayrak ödüllü Döşemealtı Ekolojik Kreş’te öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelen Başkan Genç, Yeni eğitim öğretim yılının tüm öğrenci, öğretmen ve veliler için başarılı geçmesini diledi. Öğrencilerle oyunlar oynayan Başkan Turgay Genç, miniklere hediyeler dağıttı. Yine sınıflarda derslere katılan ve öğrencilerle birlikte çizim yapıp, zekâ geliştirici oyunlar oynayan Başkan Genç daha sonra öğretmenlerle bir araya geldi.

ÜLKEMİZİN GELECEĞİ

“Çocuklarımız bizlerin ülkemizin geleceği” diyen Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç,  “Onların eğitimleri ise sİz değerli öğretmenlerimize emanet. Hepinize teşekkür ediyor ve çalışmalarınızla gurur duyuyorum. Başarılı bir eğitim öğretim sezonu geçirmenizi dilerim” dedi. Başkan Genç, okulun ilk günü anısına hazırlanan pastayı öğretmenlerle birlikte keserek öğrencilere ikram etti.

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

AHMET DÖKDÖK
HABER YORUMLARI
Sizde Yorum Ekleyin
POPÜLER
SÜPERLİG PUAN DURUMU